Upravit stránku

Milí přátelé,
tak jsem na ty letošní Vánoce zvědava. Už teď je zjevné, že spousta produktů nebude dostupných nebo podraží. A nemyslím jen zboží z naší nabídky, ale všeobecně. Ač nerada někoho v září přesvědčuju, aby nenechal nákup vánočních dárků na poslední chvíli, tak letos je to na místě víc než kdy jindy. Já teď mohu mít čisté svědomí a dobré spaní, že jsem Vás varovala a zbytek je na Vás. Dnešní přehlídka dárků Vám ale může posloužit i dříve než na Vánoce, tedy pokud třeba někdo v rodině slaví narozeniny. Tak pojďme na dnešní přehlídku inspirace na dárky, které baví.


Receptář prima nápadů

Receptář prima nápadůK výročí televizního pořadu Receptář prima nápadů právě teď vyšly dvě hry pro jeho fanoušky. Obě již máme k dispozici.

 

Receptář prima nápadů
První je soubor her, druhá hra je formou kvízů.
 


Mini bankovní trezor

Mini bankovní trezorChcete mít své úspory či tajnosti schované před kolegy z kanceláře, před sourozenci či jinými členy domácnosti? Máme velmi nápadité řešení…

 


Budík s terčem - bílý

Budík s terčem - bílýVelmi žádaný dárek loňského roku nebyl letos vůbec dostupný a často jste se po něm sháněli. Posílám tedy urychleně avízo, že je zase v omezeném počtu máme!

 


100 věcí co musíte zažít

100 věcí co musíte zažítJeště teplá novinka v naší nabídce reaguje na velký zájem o různé stírací plakáty. Skvělý nápaditý dárek s náměty, co vše byste měli v životě zkusit a zažít.

 


Hrneček na mléko

Hrneček na mlékoZ naší nabídky možná znáte konvičku podobného tvaru, ale nyní máme novinku v podobě tohoto roztomilého hrnečku. Jsem přesvědčena, že to bude nový hit.

 


Moje kuchyně, moje pravidla

Moje kuchyně, moje pravidlaDalší novinka, kterou potěšíte a pobavíte každou kuchařku či kuchaře, kteří nemají příliš v oblibě, když jim někdo fušuje do řemesla… Je to jejich kuchyně a jejich pravidla.

 


Bonboniéra Flowers 350 g

Bonboniéra Flowers 350 gČokoládové dárky dnes reprezentuje tato krásná bonboniéra, ale další novinky už jsou na cestě a máte se rozhodně na co těšit. Bonboška je dárek, který nezklame.

 


Červené víno Krásné narozeniny

Červené víno Krásné narozenObčas se sluší připomenout, že nabízíme řadu dárkových vín s nápaditými etiketami. Třeba toto vínko je určené výhradně jako dárek k narozeninám.

 


Teploměr na víno

Teploměr na vínoAbyste servírovali víno ve správné teplotě, která odpovídá jeho druhu, využijte tohoto chytrého pomocníka. Jednoduše jej dáte na lahev a uvidíte, jakou má lahev teplotu.

 


Jahodový sprchový gel

Jahodový sprchový gelVypadá to jako lahev šampaňského, ale kdo mě zná, ten už ví, že v tom bude zase nějaká kulišárna. Je to tak, místo alkoholu nabízí jahodový sprchový gel.

 


Rady kutilům

Rady kutilůmDalší kosmetický balíček pro změnu vypadá jako kniha plná kutilských rad. Jaké bude ale kutilovo překvapení, když místo čtení najde uvnitř šampón a sprcháč.

 


Ideální hrnek pro pořádnýho chlapa

Ideální hrnek pro pořádnýho chlapaKdyž už jsme u těch chlapů, pokud doma máte opravdu pořádnýho chlapa, kupte mu tento pořádný hrnek objemu 850 ml. A bude po žízni…

 


3D dřevěné mechanické puzzle

3D dřevěné mechanické puzzleNa závěr jsem si připravila také něco pro děti a mládež. Tato skládačka už na první pohled vypadá úchvatně a to ještě netušíte, že po sestavení pojede...

 


Nákupní vozík s příslušenstvím

Nákupní vozík s příslušenstvímDěti si rády hrají na prodavače i kupující, tak není divu, že se jim líbí i tento nákupní vozík plný miniatur potravin známých tuzemských výrobců!

 


Make-up sada pro holky

Make-up sada pro holkyPůvodně jsem chtěla s tímto tipem počkat až na předvánoční období, ale sady evidentně nebudou. Pokud Vás upoutaly jako fajn dárek, neváhala bych.

 


Harry Potter školní set

Harry Potter školní setSnad za to může začátek školy, že tato novinka vzbudila u našich zákazníků nečekaný ohlas, tak ať o ní víte také Vy, pokud máte doma školáka…

 


Pěkné září!
Hubatá černoška

Nahoru