Upravit stránku

Vše na retro párty teď pod jednou střechou

V nabídce našeho e-shopu probíhají neustále změny, aktualizace a vylepšení a týká se to aktuálně třeba nově vzniklé kategorie Retro párty, do níž jsme umístili doplňky zvlášť pro Retro párty 20. a 30. léta, Retro párty 50. léta, Retro párty 60. léta a Retro párty 70. léta.

Jak s použitím make-upu vytvořit pejska?

Přemýšlíte, jak nalíčit sebe nebo Vaše dítě na karneval nebo nějakou párty? Což takhle jít za pejska? Pokud nemáte rádi na obličeji masku, jděte na to přes make-up. Zde přinášíme krásnou ukázku toho, jak takového pejska na obličeji vytvořit.

Kdy je Halloween 2019?

Zapomeňte na pomluvu, že Halloween je americký svátek, který si necháváme vnutit mezi naši českou lidovou tradici, kam nepatří.

Jak pečovat o karnevalový kostým?

Koupili jste si karnevalový kostým a nejste si jisti, jak o něj pečovat, jak jej vyprat, vyžehlit, složit apod.? Máme pro Vás několik základních informací, které byste coby majitelé karnevalového kostýmu měli vědět.

Jak pečovat o latexovou masku?

Pakliže chcete, aby Vám latexová maska dlouho vydržela, je potřeba o ni správně pečovat. Pokud ji někam hodíte a za rok budete čekat, že ji najdete v původním stavu, mohli byste se divit. Na co si tedy při péči o latexovou masku dát pozor?
Nahoru