Upravit stránku

Ahoj Hubajďáci!
Jsem moc ráda, že i v čase prázdnin a dovolených máte minutku kouknout na pár tipů, které jsem vybrala pro Vaši potěchu. No a samozřejmě i pro potěchu těch, kterým v nadcházejícím období budete chtít udělat radost originálním dárkem.


Ideální sklenice pro chlapaIdeální sklenice pro chlapa

Šokující záležitost hned na úvod. Ano, tento maxituplák má neskutečných 1,5 litru. Tady končí veškerá sranda a machrovinky, protože tohle fakt dá málokdo, pánové…


Věrná svému mládíVěrná svému mládí

Zatímco pánové mají to své pivo, ženy mají svou krásu a mládí. Ošerpujte narozeninovou oslavenkyni touto originální šerpou a jistě jí potěšíte nejen jejím nápisem.


Dokonalý párDokonalý pár

Pro muže máme, pro ženu máme, tak teď něco pro pár. Pokud je to pár čerstvý, třeba i letošní ročník, pak je to dárek o to zdařilejší. Pěkná hra, u které se i ledacos dozvíte.


Pivní dárková bedna pro mužePivní dárková bedna pro muže

Abyste si nemysleli, že pro pivaře máme jen obrovské půllitry, máme toho mraky. A viděli jste už vůbec tuto naši pivní dárkovou bednu? Pěkný dárek pro pivaře, že?


Dneska si ji zasloužímDneska si ji zasloužím

Od piva k vínu, ano, máme i dárky pro milovníky vína, nejen různé zátky na víno, samotná dárková vína s vtipnými etiketami i takto podobně vyvedené skleničky.


Společník pro hezký večerSpolečník pro hezký večer

Nemusíme o tom jen mluvit, že máme vína s vtipnými etiketami, pojďme si to raději ukázat rovnou v praxi, jak takové víno vypadá. Toto je pro ženy..


Prsaté panákyPrsaté panáky

Koukám, že tentokrát mi v těch námětech na dárky nějak dominují ty alkoholické, tento navíc šmrncnutý ještě lehtivější oblastí, ale jsou to zkrátka dárky, které frčí


Polštář s rukouPolštář s rukou

Teď něco z jiného soudku, neboť tento polštář patří k osvědčeným dárkům pro dívky, ženy a paní, které si zaslouží pánské obětí a moc se jim ho nedostává.


Můj věk nemá vliv na moje výkonyMůj věk nemá vliv na moje výkony

Bestseller v naší nabídce, který se hodí k jakýmkoliv narozeninám i jiné příležitosti, pro muže i ženy, klasika, která pobaví a nezklame, neboť to má vtip!


Helma na 2 plechovkyHelma na 2 plechovky

Tuhle srandu možná znáte, však už ji prodáváme spoustu let. Ale nikdy jsem Vám ji nepředstavila a přitom je to možná právě to, co teď hledáte.


Magnetický náramek pro kutilyMagnetický náramek pro kutily

Tohle opět nepochybně pofrčí na Vánoce, ale přeci jen i teď v létě kutilové a manželé makají, opravují, renovují, tak ať jsou na to dobře vybaveni.


Multifunkční lopataMultifunkční lopata

Něco také pro skauty, junáky, zálesáky, dobrodruhy a podobné výletníky, kteří ocení mnoho užitečných funkcí, které tato skvělá lopata nabízí.


Hrnek se svalyHrnek se svaly

No tak už i hrnky machrují a ukazují své svaly, kam ta doba spěje… No ale jako dárek si myslím, že to je originální paráda, ne? Nejen pro chlapce a chlapy.


Pivní kloboukPivní klobouk

Když už jsme to dneska načali tím pivem, tak to pojďme pivním dárkem také zakončit. Stylový dárek třeba pro kámoše nebo na rekvizita na letní grilovačku, že?


Za mě vše, pokračujte v užívání si léta! Krásné dny!
Hubatá černoška

Nahoru