Upravit stránku

Krásný srpen, přátelé!
Nevím jak Vy, já jsem po létě docela slušně opálená. Co je však podstatnější, právě jsme naskladnili dlouho nedostupný a vyprodaný bestseller - nápojovou pumpu v retro stylu staré benzínky. Velký hit poslední doby máme v omezeném počtu opět k dispozici, takže kdo jste o něj měli nebo máte zájem, neváhejte, může se po něm opět zaprášit!


Nápojová pumpa

Nápojová pumpa

Ať už si budete nalévat alko nebo nealko nápoje, s nápojovou pumpou to bude vskutku originální posezení s přáteli. Velký hit opět skladem!
 


Kdo je ten frajer?

Kdo je ten frajer?Už jste zvyklí, že nabízím různé veselé dárky, a tato hra je tedy mimořádně veselá. Skvělá zábava pro dlouhé letní, podzimní, zimní i jarní večery!


Diář správného zahradníka

Diář správného zahradníkaV srpnu dozrávají švestky, takže není od věci si k tomuto tématu nastudovat nějakou odbornou literaturu… Pouze pro starší 18 let.


Vychlazené falešné pivo

Vychlazené falešné pivoChladící půllitr asi znáte, ale tento má stěny vyplněné tekutinou, která vypadá jako pivo. Originální legrácka a zároveň praktický pomocník.


Magické natáčky

Magické natáčkyNatáčky navlečete na mokré pramínky vlasů a počkáte, až vlasy uschnou. Poté se z Vašich rovných vlasů stanou krásné vlnité lokny.


Nejžádanější slamák

Nejžádanější slamákProdukty z naší karnevalové sekce sem tak často nedávám, ale v tomto klobouku můžete chodit zrovna tak po zahradě, takže proč ne.


Přenosný autovysavač

Přenosný autovysavačTento autovysavač zapojíte přímo v autě do autozásuvky a nemusíte tak řešit, jak ty smítka vyluxujete běžným vysavačem. Chytré.


Elektrický brousek na nože a nůžky

Elektrický brousek na nože a nůžkyMám tu pro Vás dalšího zajímavého pomocníka, tentokrát do kuchyně. Název produktu asi všechno vykecal, tak není co dodat, no...


Luxusní sada propisek - Hole

Luxusní sada propisek - HoleDalší velmi nápaditý dárek, zřejmě spíše pro starší a pokročilé, nejlépe muže. Propisky mají design pánských holí a vypadají úžasně.


Houbařský nožík v dřevěném hříbku

Houbařský nožík v dřevěném hříbkuZ této novinky mám obrovskou radost, protože přesně takovéto produkty chceme nabízet víc a víc jako hub po dešti...


Květina potěší, ale…

Květina potěší, ale…Jestli se chystáte přijít na oslavu s flaškou ruce, tak ji alespoň oblečte do trička: Květina potěší, ale flaška je flaška.Medvídek Me to You v tašce

Medvídek Me to You v tašceTento miloučký medvídek budiž důkazem, že máme i různé roztomilé věcičky a dárečky třeba pro holky k narozeninám.


Polštář - Fotbalový míč

Polštář - Fotbalový míčFotbalové míče skutečně neprodáváme, protože toto sice jako fotbalový míč vypadá, ale pozor, je to polštář pro fotbalisty.


Cestovní organizér na dámské spodní prádlo

Cestovní organizér na dámské spodní prádloSkvělá vychytávka pro ženy nejen na cesty, ale i do dámského šatníku. A co si budeme povídat, jeden z našich dárkových hitů.


Panáček pro štěstí

Panáček pro štěstíZakončíme to pěkně symbolicky naším panáčkem pro štěstí. Vždyť toho není nikdy dost, že? Tak ať ho máte vrchovatě...Za mě vše, pokračujte v užívání si léta! Krásné dny!
Hubatá černoška

Nahoru