Upravit stránku

Ženy milují kosmetiku, takže pokud se rozhodnete koupit ženě k Vánocům nějaký kosmetický balíček, určitě neprohloupíte. Obyčejný balíček z drogerie by ji ale jistě nenadchnul a možná by to brala i špatně, že jste ji odbyli tím nejjednodušším, co se Vám nabídlo. Pokud tedy sáhnete po nějakém voňavém dárku, buďte originální. Jen tak na ženu zapůsobíte dostatečným způsobem a uděláte jí radost.

Mne osobně se z naší nabídky kosmetických balíčků líbí hned několik druhů, ale abych Vám to nekomplikovala širokou nabídkou, zaměřila jsem se na dárek, který je opravdu výjimečný. Vidíte sami. Jde o luxusní desetidílný dárkový kosmetický set BRUBAKER v dřevěné skříňce. Rozsáhlá kosmetická sada wellness lázní s vůní brusinek je dodávána ve skřínce z přírodního dřeva.

Dekorativní skříňku lze v koupelně použít jako ozdobu nebo k uložení make-upu a dalších drobností. Díky tomu dáváte víc než klasický kosmetický balíček, ale skutečně hodnotný luxusní dárek. A je jedno, zda je to dárek pro ženu mladší nebo starší dámu, zda jde o vánoční dárek nebo narozeninový, případně zda řešíte dárek k svátku, k výročí svatby nebo seznámení, případně chcete ženě udělat radost z jiného důvodu.

Na tomto dárku je také fajn, že jej nemusíte dávat jen manželce, ale je vhodný i pro kamarádku, partnerku, milenku, maminku, babičku, kolegyni z práce, sestru, nevěstu, šéfovou, učitelku a já nevím, na koho jsem ještě zapomněla, protože je zkrátka dobrým tipem na dárek pro každou ženu libovolného věku a k libovolné příležitosti. A s tím se nedá než souhlasit... 

Jo a tato dárková sada do koupele obsahuje 10 různých skvělých produktů: tělové mléko 120 ml, sprchový gel 120 ml, pěna do koupele 120 ml, 3 ks konfet - květů do koupele, masážní žínka, sůl do koupele 80 g dvě balení, dřevěná skříňka (rozměry 29 cm x 19 cm x 7,5 cm). Vůně: brusinka.

Nahoru