Upravit stránku

Kalendář na rok 2019 můžete darovat už nyní

Přestože do začátku roku 2019 zbývá ještě mnoho času, právě jsme naskladnili nové stolní i nástěnné kalendáře. Ty patří mezi další zajímavé dárkové tipy, neboť mají motivy motorek, aut, myslivosti, rybářství, vaření a dalších oblíbených témat našich zákazníků.

10 tipů na originální dárky ke kulatým narozeninám

Nevím, jestli to vůbec tušíte, ale v nabídce našeho e-shopu najdete spoustu tipů na dárky ke kulatým narozeninám, a to jak pro muže tak samozřejmě i pro ženy. Dokonce zde máme i kategorie, seřazené pěkně podle kulatin. Dle Vašeho zájmu o jednotlivé dárky s číslovkou i bez číslovky je patrné, že nejvíce slavíte padesátiny, šedesátiny, pak čtyřicítku, třicítku neboí sedmdesátku. A pokud i Vás čeká v dohledné době nějaká pěkně zakulacená oslavička a vůbec netušíte, co oslavenci koupit, rádi poradíme.

Jaký nejkurioznější dárek u nás najdete? Asi NIC...

Aniž by mě to nějak výrazně zabolelo, hluboce jsem se zamyslela a snažila se vydumat, jaký nejkurioznější dárek v naší nabídce najdete. Máme hodně roztodivností, ale myslím si, že pomyslné první místo zaujímá "Nic v plechovce". Nebo snad u nás najdete ještě něco víc ztřeštěného?
Nahoru