Upravit stránku

10 tipů na originální dárky ke kulatým narozeninám

Nevím, jestli to vůbec tušíte, ale v nabídce našeho e-shopu najdete spoustu tipů na dárky ke kulatým narozeninám, a to jak pro muže tak samozřejmě i pro ženy. Dokonce zde máme i kategorie, seřazené pěkně podle kulatin. Dle Vašeho zájmu o jednotlivé dárky s číslovkou i bez číslovky je patrné, že nejvíce slavíte padesátiny, šedesátiny, pak čtyřicítku, třicítku neboí sedmdesátku. A pokud i Vás čeká v dohledné době nějaká pěkně zakulacená oslavička a vůbec netušíte, co oslavenci koupit, rádi poradíme.

Jaký nejkurioznější dárek u nás najdete? Asi NIC...

Aniž by mě to nějak výrazně zabolelo, hluboce jsem se zamyslela a snažila se vydumat, jaký nejkurioznější dárek v naší nabídce najdete. Máme hodně roztodivností, ale myslím si, že pomyslné první místo zaujímá "Nic v plechovce". Nebo snad u nás najdete ještě něco víc ztřeštěného?

Nové dárky pro muže gentlemany

Milé dámy, jestli máte to nebývalé štěstí, že se ve Vašem blízkém okolí vyskytuje nějaký ten gentleman (neplést si s normálním chlapem, gentleman je muž galantní), pak Vám jistě srdíčko zaplesá, když Vám prozradím, že jsme právě naskladnili několik nových dárků, které jsou určeny vyloženě právě pro gentlemany.
Nahoru