Upravit stránku

Znám to velmi dobře. Hledám třeba dárek tátovi a vůbec mne nenapadne podívat se na dárky, které souvisí s jeho zálibami nebo s jeho způsobem života. Přitom není dne, kdy by si nedal k obědu svůj oblíbený zlatavý mok, takže proč nevybrat dárek mezi náměty pro pivaře? Vždyť za pivaře nepovažujeme jen ochlasty, alkoholiky a opravdu velké pijany, ale každého, kdo si to pivko dá s radostí.

A dárky, které s pivem souvisí, nabízíme opravdu v hojné míře. Od drahých pivařských dárků až po levné maličkosti. Máme dárky praktické i žertovné, levné i dražší, takže jsem připravena uspokojit každého, ať je Vaše představa o dárků jakákoliv nebo žádná. Těchto pár tipů je jen malá ukázka z naší pestré nabídky, abyste věděli, že tu nemluvím do větru, ale že skutečně nabízíme pivařských dárků pestrou škálu.


Nástěnný otvírák lahváčů s lebkouNástěnný otvírák lahváčů s lebkou

Běžné otvíráky na pivo jsou na každém rohu - tímto otvírákem ale skutečně ohromíte. Zvuk bublinek a zasyčení při otevření piva a ještě k tomu s pomocí zajímavého otvíráku - kdo by si toto nechtěl dopřát. Ve spodní části je navíc prostor pro menší sbírku zátek. Zajímavý designový prvek všude tam, kde se chlapi scházejí na pivko, kde se griluje, posedává, popíjí...

Více zde!


Textilní dort v podobě pivaTextilní dort v podobě piva

Originální textilní dort v podobě pivního půllitru s vrchovatou pěnou. Ideální dárek pro chlapa, který má rád pivní mok v jakékoli podobě, který prostě na to pivečko nedá dopustit. Zde jej dostane ve tvaru a podobě, v jaké ho hned tak neviděl. Může se tímto dárkem kochat, anebo jej prakticky použít v koupelně. Nápaditý dárek pro milovníky piva.

Více zde!


Helma na dvě plechovky pivaHelma na dvě plechovky piva

Tato helma na dvě plechovky je klasická stavařská helma, která má speciální úchyty na dvě plechovky s pivem (no dobře, může tam být i nealko nápoj), do nichž strčíte hadičku a tou pak lahodný mok teče do Vašich lačných úst... Vtipný dárek pro pivaře na nějakou párty nebo koncert. Kolik už se těch helem prodalo, to snad ani není možný, přitom taková blbost, co? Kdepak, pecka je to!

Více zde!


Šetřím vodou, piju pivoŠetřím vodou, piju pivo

Tato sklenice je opravdu obrovská. A když říkám obrovská, tak skutečně obrovská. Má objem 1500 ml, tedy 1,5 litru! Tři půllitry v jednom? No, tak to už je masakr. Tento půllitr je navrch zdoben výstižným nápisem: "Šetřím vodou piju pivo". Vhodné tedy zejména pro velké a mohutné chlapy, kteří jsou schopni pít z takového maxitupláku. Dodáváme ho v dárkové krabičce, takže o dárek máte hned postaráno.

Více zde!


Hodiny s pivemHodiny s pivem

Když říkám, že máme pivo na všem možném, tak je to pravda. Máme ho i na hodinách. Vidět pivo i ve chvíli, kdy kouknete na hodiny, to už je velká pivařská škola. Vybavte si domácnost v pivním stylu a začněte u hodin, ať víte, jak to pivo letí. Milý dárek pro všechny fanoušky piva a vtipná záležitost pro kamaráda, který takové hodiny rozhodně ještě doma nemá.

Více zde!


Pivní čepicePivní čepice

Když by mi někdo řekl, že měl na hlavě pivo, asi bych ho politovala, že musel být notně zlitý, a to nejen ve smyslu ožralý, ale politý. A vidíte, pivo na hlavě můžete mít i v suché podobě, stačí si nasadit tuto nápaditou pivní čepici nebo chcete-li klobouk. Má dokonce i krásnou bílou pěnu, takže Vás rozhodně nikdo nepřehlédne a nezapochybuje, jakému moku že nejvíce holdujete. A máme i pivní kšandy a pivní brýle, kdybyste fakt chtěli vypadat "značkově".

Více zde!


Polštář ve tvaru pivního suduPolštář ve tvaru pivního sudu

Polštářů na téma pivo máme hned několik. Vždy nás velmi zamrzí, když jsou u výrobce vyprodány a čekáme na další várku. Jsou zkrátka oblíbené a můžu směle říci, že frčí dokonce i více než polštáře ve tvaru ženského poprsí. A to už je co říct a trochu to smutně demonstruje, čemu ty chlapi dávají přednost. Máme polštáře ve tvaru pivního půllitru a dokonce i celého soudku.

Více zde!


Kladivo s otvírákem pivaKladivo s otvírákem piva

Máme těch pivařských dárků tolik, že jsem to vzala pěkně zkraje a skočila po pár prvních kouskách, které mi přišly pod ruku, protože kdybych chtěla zmínit všechny, byl by tento článek safra dlouhý. A na to není čas, však naši nabídku vidíte sami v kategorii dárků pro pivaře, kde je to samé pivo. A jestli občas pracujete s kladivem, bude se Vám hodit toto speciální, které myslí i na pivaře. Tak na zdraví a pivu zdar!

Více zde!


Nahoru