Upravit stránku

Vybrat dárek pro milovanou osobu je občas pěkný oříšek. Tedy pokud nevíte, kde hledat. A protože máme spoustu dárků, které jsou určeny pro zamilované, dali jsme je do jedné kategorie, kde nyní najdete výhradně dárky pro zamilované. Jejich společným znakem je to, že jsou samá srdíčka, samé nápisy "Miluji Tě", "Love", "Miláčkovi", "Mé lásce", "Pro mé zlatíčko", "Pro nejdražšího miláčka" atd. 

Je tedy jedno, jestli hledáte dárek z lásky pro přítele, přítelkyni, kamarádovi, kamarádce, slečně, chlapci, prostě ať je pro něj nebo pro ni, zde byste měli pro svého partnera či partnerku vždy něco zamilovaného nebo romantického objevit. Některé dárky jsou vyloženě pro oba, jiné jsou ženské pro ni, další pánské pro něj, ale to už poznáte a jistě vyberete. Do tohoto příspěvku jsem vybrala jenom pár takových zajímavých tipů, ale doporučuji si kategorii prozkoumat celou.

 

Stojan na víno se zamilovaným páremStojan na víno se zamilovaným párem

Stylový a velmi pěkný kovový stojan na víno s motivem zamilovaného páru, sedícího na lavičce. Kvalitní kovové zpracování dodá dárku výjimečnost. Vhodný jako stylový dárek rovnou i s vínem, ale také jako originální dekorace do Vašeho domu či bytu. Ideální pro manželské dvojice třeba k jejich svatbě či výročí. Určeno na jednu láhev vína objemu 0,75 litru.

Více zde!


Polštáře pro zamilovanéPolštáře pro zamilované

Na dotek velmi jemný a příjemný polštářek je elegantním dárkem pro toho, koho máte rádi. Ať již partnerka či partner, kluk či holka, muž či žena, manžel nebo manželka, milenec nebo milenka... Ostatně nápis na polštáři hovoří výmluvně: "Miluji tě až na měsíc a zpět." Podobných polštářů máme více, takže pokud chcete omrknout také další vzory, určitě doporučuji.

Více zde!


Velké srdce s čokoládovými pralinkamiVelké srdce s čokoládovými pralinkami

Dalším námětem na dárek pro Vaši lásku jsou dárky z čokolády či s čokoládou. Vždy se snažíme nabízet různé podoby čokoládových srdíček i jiné zamilované motivy. Toto obrovské srdce patří k nejoblíbenějším čokoládám. Směs mléčných čokoládových pralinek s lískooříškovým krémem a křupinkami v krásném plastovém srdíčku, tomu říkám sladký dárek pro miláčka.

Více zde!


Zamilované hrnečkyZamilované hrnečky

Nabídka hrnečků pro zamilované je vždy velmi pestrá, takže jsem měla co dělat se rozhodnout, jaký krásný zamilovaný hrnek vybrat. Nakonec jsem sáhla po dvojici hrníčků, která je úžasná v tom, že jde o společný dárek pro zamilovanou dvojici. Hrníčky k sobě krásně padnou a symbolizují pevné pouto Vaší lásky. Ideální do společné domácnosti, abyste je mohli k sobě občas přitisknout...

Více zde!


Spolu nám nic nechybíSpolu nám nic nechybí

Dekorační obrázek na zavěšení o rozměrech 13 x 24 cm s nápisem "Možná nemáme všechno, ale spolu nám nic nechybí." Obrázek tištěný na směsnou desku o tloušťce 0,8 cm. Zavěsíte jej díky přidělanému stylovému provázku. Originální dekorace pro domov nějaké milující se dvojice... Tato cedule patří k velmi oblíbeným dárkům ke svatbě anebo ke kolaudaci nového bydlení, které ani nemusí být ještě dovybaveno, protože u dotyčných partnerů je na prvním místě láska a vše ostatní postupně přijde.

Více zde!


Dopřejte miláčkovi romantickou masážDopřejte miláčkovi romantickou masáž

Tento dárek sice tak trochu rozporuje to, co jsem řekla v úvodu, když jsem psala, že dárky z lásky na sobě mají různá srdíčka a zamilované nápisy. Nu dobrá, tato sada není jen pro zamilované, ale řekněte sami, není to skvělý tip na dárek z lásky? Nejenže darujete masážní sadu, ale darujte i samotnou masáž a uvidíte, jak budete oba z takového romantického dárku nadšeni. Já bych tedy byla...

Více zde!


Textilní dort v podobě srdceTextilní dort v podobě srdce

Podobu srdce může mít dokonce i dort, respektive ručníkový dort. Tento textilní dort ve tvaru srdce se skládá z azurové osušky rozměru 70 x 140 cm ze 100% bavlny. Originální dárek pro muže i ženu. Dodáváme v krásném dárkovém balení v celofánu s mašlí. Roztomilá dekorace, která se kdykoliv může proměnit v praktického pomocníka v koupelně. Barevným laděním vhodný spíše pro muže, ale dortů máme spoustu...

 

Více zde!


Kosmetika z láskyKosmetika z lásky

Když jde o dárky z lásky, nesmíme zapomínat ani na námět v podobě nějakého krásného kosmetického balíčku. Jelikož jich máme spoustu, musela jsem vybrat jeden a zvolila toto dárkové balení LOVE BOMB Vivian Gray, protože ten srdíčkový design mě zkrátka dostává. Sada obsahuje luxusní krémové mýdlo 250 ml a mléko na ruce 250 ml. Exkluzivní dárková kazeta, jejíž kouzlo je umocněno originálním designem lahviček. Nádherný dárek pro zamilované.

Více zde!


Nahoru