Upravit stránku

Jak už je o mne všeobecně známo, když jde o dárky, tak ráda (a dobře) poradím. A zvláště dárky ke kulatým narozeninám řeším prakticky denně, takže pokud jste se zrovna ocitli v situaci, kdy nějaký dárek ke kulatinám potřebujete, jsem na to připravena, jak nejlépe mohu. V tomto článku najdete tipy na dárky k 60. narozeninám pro muže. Je jich ale skutečně pár "vyvolených", neboť jich máme spoustu včetně těch, které můžete darovat také k jiné příležitosti, než jen k šedesátce.

Na některých dárcích přímo najdete číslovku šedesát, takže pokud chcete jen takové, podívejte se do kategorie dárků k 60. narozeninám pro muže a najdete jich celou řadu. Sem ale vybírám také neutrální produkty, u nichž mám zkušenost, že se k šedesátce hojně prodávají a Vy s nimi u šedesátiletých pánů slavíte úspěch. Výběr bude samozřejmě vždy na Vás, tak abyste věděli, že těch možností je celá řada a tyto považuji za nejlepší. Tedy pokud hledáte originální, vtipný či jinak nápaditý dárek k šedesátce muži, dědovi, tátovi, kolegovi či známému.

 

Plechová dopravní značkaPlechová dopravní značka

Narozeninové dopravní značky se coby dárek ke kulatým narozeninám začaly objevovat velmi nesměle a dnes je z nich opravdový hit, který se ujal a líbí se. Od běžných dopravních značek jsou k nerozeznání, jsou stejně veliké i ze stejného materiálu. Aby oslavenec nebyl nařčen, že značku sundal někde u silnice, mají speciální narozeninový dovětek, takže je hned jasné, že jsou skutečně dělané jako originální dárek k šedesátce.

Více zde!


Čtení pro veselejší životČtení pro veselejší život

O tzv. "Léčivých knihách" se zmiňuji každou chvíli, ale co naplat, jsou prostě originální a žádané, že musím i zde při příležitosti dárků k šedesátce. Pokud ještě nevíte, o co jde, pak vězte, že tento dárek se tváří jako pěkná tlustá kniha plná čtení pro veselejší život po šedesátce, ale vtip je v tom, že uvnitř nejsou stránky s textem, ale slivovice.
 

Více zde!


Můj rok 1961Můj rok 1961

Letošní šedesátníci se narodili roku 1961, tudíž nová kniha "Můj rok 1961" je naprosto ideálním dárkem k jejich letošní šedesátce. Knížka oslavenci připomene, co vše se kromě jeho narození v onom roce 1961 zajímavého událo, kdo další se tehdy narodil, jak vypadal svět i naše domovina, no prostě nostalgie a retro dárek jedna radost. Zajímavý námět na dárek k šedesátce, že?

Více zde!


Recyklovaný teenagerRecyklovaný teenager

Šedesátník není vůbec starý, on je jen recyklovaný teenager. To je heslo, které šedesátiletý oslavenec uslyší mile rád a jestli se oslava šedesátin rozjede do pořádných otáček, tak se možná rovnou do této originální noční košile s čepičkou obleče a všem jasně ukáže, jaký je to stále fešák. To se mu bude od nynějška dobře spát, když bude vědět, že vlastně to stáří je hodně relativní pojem...

Více zde!


Víno s šedesátkouVíno s šedesátkou

Někdo si nedovede představit, jít na oslavu kulatých (třeba zrovna těch šedesátých) narozenin bez flašky, tak abychom mu udělali radost, máme originální řešení. To nabízí například červené nebo bílé víno s šedesátkou, tedy cílené právě na šedesátiletého oslavence. Máme samozřejmě i jiné druhy vín a k nim i skleničky nebo nově stojany na víno, takže další osvědčený námět na dárek k 60 pro muže.

Více zde!


Polštářek k narozeninámPolštářek k narozeninám

Také polštářů máme bohatý a pestrý výběr a mnohé jsou přímo s šedesátkou, ale tento frčí ze všech nejvíc, tak ať o něm víte. Pokud tedy uznáte, že praktický dárek v podobě polštáře je správná volba, pak doporučuji tento vyloženě narozeninový s vtipným textem: "Nikdo nevěděl, jakou blbost Ti k narozeninám dát, tak jsme sehnali tento polštář, na kterém se Ti krásné sny budou zdát."

Více zde!


Zástěra pro muže šedesátníkaZástěra pro muže šedesátníka

Zalichotit šedesátiletému chlapovi můžete také stylovou zástěrou. Tato má na sobě přímo šedesátku a pěkného krasavce, takže se v ní oslavenec bude cítit jako zamlada. Vybírat samozřejmě můžete i z mnoha dalších druhů zástěr pro muže, protože i muži se občas ocitnou v kuchyni nebo alespoň u grilu, tak ať jsou na to stylově oblečeni, že?

Více zde!


Hůl s balíkem pětitisícovekHůl s balíkem pětitisícovek

Peněz není nikdy dost a jestli si má šedesátník užívat svůj pokročilejší věk, tak se mu hodí každá pětitisícovka. Pobavte ho originálním způsobem a darujte mu nejen balík pětitisícovek, ale také "stařeckou hůl", která se stane jeho velkou oporou. Má totiž navíc držák na flašku a k tomu zvonek, kdyby se mu snad nějaký pomalý chodec přimotal do cesty, aby ho mohl úspěšně odehnat.

Více zde!


Nahoru