Upravit stránku

Znalci naší nabídky vědí, že motýlky u nás najdete spolu s kravatami v karnevalové části e-shopu, protože pánové se třeba na retro párty bez motýlku jen stěží obejdou. Máme klasické motýlky bílé, černé nebo červené barvy, ale také motýlek modrý, růžový a další barvy dle aktuální nabídky.

Jenže pozor, nyní se bavíme o motýlkách ze dřeva, které s karnevalem nemají nic společného, neboť patří tentokrát do části eshopu, kterou věnujeme dárkům. Vypadají velmi zdařile a pokud o ně bude zájem, jejich nabídku postupně rozšíříme. Zatím to testujeme pomocí dřevěného motýlku pro rybáře a dřevěného motýlku s motivem motorek nejen pro motorkáře.

Další originální možností dárku, v němž dřevěný motýlek figuruje, je dárková kazeta motýlku spolu se sprchovým gelem. Ty máme na zkoušku ve čtyřech variantách. První je opět rybářská, druhá opět motorkářská, třetí dárková kazeta má motiv starého námořníka a na motýlku jsou pak dýmky. Čtvrtá dárková kazeta taktéž v retro stylu zachycuje "Sportsmana", který drží nad hlavou v jedné ruce činku, zatímco na motýlku jsou poháry. Fajn dárek pro muže, který rád sportuje, nebo dokonce posiluje.

Já myslím, že to je další velmi originální dárek v naší nabídce a jsem zvědava, až se muži v těchto dřevěných motýlkách začnou postupně objevovat na různých oslavách, společenských akcích i kdekoli jinde na veřejnosti a dají tak najevo, že mají smysl pro eleganci i pro extravaganci a humor. Mně přijde nápad na dřevěný motýlek naprosto úžasný, tak snad se zalíbí i Vám a nebudu je v tichosti zase stahovat z nabídky...

Nahoru