Upravit stránku

Mnozí z nás by rádi měli tolik peněz, že by je měli narvané v polštáři pod hlavou. Tento sen je pro řadu z nás nedostižný, tak proč se mu nepřiblížit alespoň symbolicky... V naší nabídce nyní máme velmi zajímavý nový produkt, a sice polštáře o rozměru cca 33 x 56 cm, jejichž povlak má potisk bankovky. A protože někomu budete chtít dát třeba jen stovku, máme polštář, na němž je právě stokorunová bankovka. Pokud Vám přijde vhodnější darovat dvoustovku, pak máme i polštář s dvousetkorunovou bankovkou.

Nevím proč, ale osobně si myslím, že více pofrčí pětistovky a hlavně tisícové bankovky. I ty máme. Vybírat tak můžete i mezi polštáři s 1000 Kč, 2000 Kč i 5000 Kč. Takový dárek můžete dát prakticky ke každé příležitosti, ať už ke svatbě novomanželům jako svatební dar s průpovídkou "Tady máte něco na přilepšenou, kupte si za to, co budete potřebovat." Vtipný je to dárek také k odchodu do důchodu, k svátku, výročí i k narozeninám. Zrovna tak to můžete dát šéfovi k Vánocům, aby se mu dobře spalo... Přítelkyni hned napadlo, že to je ideální dárek pro přítele.

Zkrátka nápadů, jak polštář využít je celá ředa a jistě Vás napadne spousta příležítostí, jak z obyčejného předávání dárku udělat událost a pobavit tak oslavence i všechny účastníky oslavy či párty. A pokud se Vám dárky s motivem peněz zalíbí, vězte, že u nás jich najdete spoustu.

Dlouhodobě nejžádanější jsou toaletní papíry s potiskem tisícovky a pětitisícovky, ale také třeba hůl s balíkem pětitisícovek, což jsou věrohodně vypadající papírové ubrousky... Velký hit už řadu let je milion korun českých v drcené podobě. Jde o dózičku se skartovanými bankovkami v hodnotě jednoho milionu... Ale skládejte se s tím... Tak snad z naší bankovní novinky máte takovou radost, jako já sama...

Nahoru