Upravit stránku

Každou chvíli u nás hledáte nějaký ten drobný dárek pro štěstí, a tak jsem se rozhodla, že Vám pátrání usnadním. Vybrala jsem z načí nabídky ty dárky, které jsou vyloženě určeny "pro štěstí", což zpravidla symbolizuje čtyřlístek pro štěstí. K tomuto příspěvku mne inspiroval velmi oblíbený Panáček pro štěstí.

Není to nějaký plyšák nebo figurka, ale skleněný panák na alkohol. Myslím, že to je vtipný nápad na drobný dárek, protože jej můžete dát prakticky komukoliv (staršímu 18 let) k jakékoli příležitosti, ať již jde o dárek k promoci, k narození dítěte, k odchodu do důchodu, ke svatbě, k nějakému sportovnímu zápasu, k svátku, k narozeninám i k Vánocům, a to jsem ještě spoustu dobrých důvodů vynechala. Zrovna tak je vhodný jako drobný dárek pro štěstí pro kamaráda, přítele, dědu, tátu, ale klidně i pro šéfa nebo učitele či jiného muže. Jistě s ním uspějete také ve chvíli, kdy hledáte dárek pro štěstí pro nějakou ženu, kamarádku, sestru, maminku, babičku, přítelkyni atd.

Dalším námětem na dárek pro štěstí je toto ručně vyráběné dárkové mýdlo v dárkové krabičce - jak jinak, než v podobě čtyřlístku. Opět vhodné pro muže i ženy, pro starší i mladší a znovu k libovolné události.

mýdlo se čtyřlístkem pro štěstí
Třetím tipem pro drobný dárek pro štěstí je tento milý zvoneček "Zazvoň si pro štěstí". Tím můžete štěstí dokonce i přivolat, což skutečně není k zahození... Opět jde o univerzální dárek pro kohokoli z přátel, kteří by potřebovali trochu toho štěstíčka a vy byste jim rádi pomohli.
Zvonek pro štěstí
Mezi oblíbené dárky pro štěstí patří také různé hrnky a hrníčky. Vybrala jsem pro Vás jeden speciální, protože se vymyká svou velikostí. Jde o Velký hrnek na velké štěstí o objemu 0,8 litru, takže skutečně maxi hrnek.
Aniž bych to zamýšlela, koukám, že při náhodném výběru dárků pro štěstí z naší nabídky vybírám stále dražší a dražší produkty, ale samozřejmě ne každý chce dát pro štěstí jen nějaký levný dárek, ale něco většího. Máme toho spoustu, takže raději mrkněte sami, chtěla jsem Vás spíše upozornit, že u nás najdete i takto zaměřené dárky. A pokud přeci jen hledáte vyloženě levný drobný dárek pro štěstí, aby jeho cena nepřesáhla stovku, pak ty máme v samostatné kategorii. Super, ne?
Nahoru