Upravit stránku

Pojďme si proto Zásilkovnu stručně představit. Zásilkovna je český logistický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se Zásilkovna vypracovala na jednu z nejúspěšnějších společností v ČR. Poskytuje komplexní logistické služby pro internetové obchody ve 30 zemích Evropy včetně Ruska, Ukrajiny a Švýcarska.

Zásilkovna spolupracuje s více než 28 000 e-shopy. Klienti Zásilkovny mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst, kterých neustále přibývá. Aktuálně jich je po celé České republice přes 3300.

Zásilky běžně doručuje Zásilkovna do druhého dne. Jakmile zásilka na výdejnu dorazí, obdrží zákazník zprávu do mobilu i e-mailu a může si svůj balíček vyzvednout kdykoli potřebuje, zabere to jen pár vteřin. Samozřejmě v rámci otevírací doby konkrétní výdejny. Přehled výdejen najdete na stránkách Zásilkovny.

Zásilkovna také provozuje službu Mezi námi pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Zákazník vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky pohodlně kdekoliv přes mobilní aplikaci a na podacím místě Zásilkovny sdělí pouze vygenerované heslo k zásilce. Žádné fronty, žádné zbytečně dlouhé formuláře.

Nahoru