Hledaný výraz musí mít více jak 2 znaky.
Další články o Hubaté černošce:
- Zářijový deníček Hubaté černošky
- Šetříme přírodu a používáme použité krabice
- Nová část e-shopu poradí, jak se zabavit
- Dárky, které baví
- Co je Zásilkovna?
- Zásilkovna má v ČR už 3000 výdejních míst
- Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky
- U objednávky nad 2000 Kč neplatíte poštovné
- Odebírejte náš YouTube kanál Hubatá černoška
- Váš prohlížeč Vám nedovolí dokončit objednávku?
- Potřetí v řadě jsme zvítězili v soutěži Shop roku
- Garance spokojenosti a bezpečný nákup
Protože nám záleží na přírodě, snažíme se k ní přistupovat co nejšetrněji. U nás v e-shopu to konkrétně znamená, že v maximálně možné míře používáme na balení recyklované krabice a výplně. Domluvili jsme se s řadou místních obchodů a jakmile vybalí své zboží z krabic, přijedeme si pro ně. Neputují tak zbytečně do kontejneru na papír, ale najdou další využití.
Samozřejmě vybíráme takové krabice, které jsou od nezávadných produktů. Mnohem snazší by samozřejmě bylo koupit krabice nové a mít je pěkně na paletách, připravené k použití. Krabice takto recyklované musíme třídit, často z kapacitních důvodů rozkládat a při expedici znovu skládat. Je s tím práce, ale považujeme to za to nejmenší, co můžeme pro přírodu udělat.
Děkuji tedy touto cestou všem sedlčanským obchodům, kteří nám umožňují od nich krabice odebírat a společně tak přispívat k lepší recyklaci již použitých věcí, konkrétně tedy krabic a výplní. Zákazníkům děkujeme, že respektují, že zboží nemusí nutně dostat v nové krásně krabici, protože její účel je pouze ochránit zboží při přepravě a následně ji zákazník zpravidla vyhodí.
Krabice kupujeme pouze u "nedostatkových velikostí", abychom třeba absenci menších krabiček nedoháněli tím, že do zásilky dáme spoustu výplně. To se mi samotné nelíbí u jiných e-shopů, když vidím, jak je půlka krabice prázdná a vyplněná plastovou výplní, protože to pro eshop bylo pohodlnější než hledat krabici poloviční velikosti. Ale i u nakupovaných krabic upřednostňujeme nákup recyklovaných krabic, což je pro nás skvělá věc, že se někdo prodejem použitých krabic zabývá.