Upravit stránku

Pokud máte smysl pro humor, pak mám pro Vás dárek, který může posloužit Vám i Vašim přátelům, pro něž třeba zrovna teď vyhlížíte nějaký dárek, nějakou blbinu, která je potěší. Jde o velmi netradiční pokrývku hlavy. Není to ani klobouk ani čepice, je to prostě deštník. Na rozdíl od jiných deštníků se však nenosí v ruce, ale na hlavě.

Jednoduše tento deštník rozevřete, on pak zůstane otevřen a můžete jej nasadit na hlavu podobně jako kšiltovku. Drží na ní pomocí gumy na takových tyčkách, takže padne doslova každému a na každou hlavu různých velikostí i tvarů. Nejenže v tomto deštníku zaručeně pobavíte okolí a vyloudíte někdy vzácné úsměvy kolemjdoucích, ale hlavně Vám poslouží prakticky.

Nejenže máte tím pádem volné ruce, ale v případě deště Vám nezmokne hlava a v případě horkých letních dnů se vyhnete úpalu, protože se schováte krásně do stínu tohoto deštníku. Nebudu přehánět, když řeknu, že si rázem budete klást otázku, jak jste bez tohoto zázraku moderní vědy a techniky mohli dosud fungovat. Je to něco jako s mobilem, jak ho máte, už to prostě bez něj nejde. 

Samozřejmě nechci tlačit na pilu, je mi celkem jedno, jestli si koupíte deštníků pět nebo padesát, jestli je u nás objednáte dnes nebo až zítra, však v pohodě, na nic netlačím, to nechám na Vás, jen mi přišlo zdvořilé Vám sdělit, že u nás najdete kromě spousty jiných pecek také tuhle v podobě deštníku na hlavu. Asi tak.

Nahoru