Upravit stránku

Vsuvka z 18.10.2018 - Tak jsem si právě přečetla tento starý článek, kde kolega před půl rokem propagoval některé dárkové kosmetické balíčky a koukám, že jak od té doby už uteklo spousty vody v řece, že nabízené balíčky už nemáme a máme nové, v novém vzhledu.

Abych to nemusela pořád kontrolovat, tak Vám rovnou doporučím navštívit naši kategorii dárkové kosmetiky, kde vždy uvidíte aktuální nabídku kosmetických kazet a balení pro muže i ženy. Zrovna teď tam přibyly mnohé nové vzory, které Vám nepochybně poslouží jako osvědčený vánoční nebo narozeninový dárek. Děkuji, Hubatá černoška

Miloň zdraví všechny Hubajďáky. Dnes mám pro Vás tip na velmi pěkný, praktický a k tomu originální dárek. Nabízíme ho hned ve čtyřech variantách, takže pokud se Vám zalíbí, budete tak mít vyřešen dárek jak pro maminku, tak pro tatínka, dokonce i pro babičku a ještě i pro dědečka.

Abych jen neopakoval, co ostatně uvidíte v mém videu, tak mrkněte na video, to bude asi nejlepší. 

Pokud Vás můj tip zaujal, pak nabízím odkazy na jednotlivé pohádky, tedy Pohádku o mamince, Pohádku o babičce, Pohádku o super tátovi, Pohádku o dědečkovi a navrch přidávám odkaz na slušivé tričko Táta roku, v němž jsem se cítil opravdu pyšně.

Jestli se i Vám tyto dárky líbí a hodláte jimi obdarovat své blízké, určitě mi pak napište, jaký jste sklidili ohlas, rádi zveřejníme.

Nahoru