Upravit stránku

Milí Hubajďáci,
protože máme tisíce pěkných dárků, v nichž se nemusí být pro někoho moc snadné zorientovat, tak Vám dnes chci přednostně představit skutečné TOP VÁNOČNÍ DÁRKY, tedy dárky, které u nás nejvíce frčely po celý rok. A když se líbily ostatním, budou se líbit i Vám a třeba Vám pomohou vyřešit letošní vánoční dárky.

 


Dvojice sprchových gelů v designu motorového olejeNetradiční kosmetika

Šamponů, gelů či celých kosmetických balíčků nabízíme spoustu. Nejoblíbenějším z nich je ale tato dvojice sprchových gelů v designu motorového oleje.
Zde máme kompletní nabídku dárkové kosmetiky.

  Klikněte zde >


Léčivá kniha - Božena Němcová: DědečekTo je počtení…

Nejžádanější mezi našimi "léčivými knihami" je Dědeček. Líbí se ale i návody "Jak na revma" nebo "Kniha první pomoci". Čtěte pomalu…
Zde najdete kompletní nabídku dárků s alkoholem.

  Klikněte zde >


Noční košile - Můj věk nemá vliv na moje výkonyVtipné noční košile

Nabídku nočních košil jsme postupně zredukovali na ty nejžádanější, mezi nimiž najdete "Nás krásných je málo", "Recyklovaný teenager" a "Můj věk nemá vliv na moje výkony".
Zde najdete všechny naše vtipné noční košile.

  Klikněte zde >


Polštář ve tvaru pivního suduPivo nebo celý soudek?

Že máme řadu netradičních polštářů už asi víte, ale které jsou nejžádanější? No ty vyloženě mužské… Jednak polštář ve tvaru pivního sudu, jednak ten v podobě sklenice piva.
Zde máme kompletní nabídku netradičních polštářů.

   Klikněte zde >
 


Sklenička na víno - Jsou dny...Jsou dny, kdy je i tato sklenička malá

Některé naše vtipné skleničky na víno jsou vskutku vtipné, a tak není divu, že jste si je oblíbili. Ovšem jsou dny, kdy je i tato sklenička na víno malá…
Zde najdete všechny naše skleničky na víno.

   Klikněte zde >


Hrnek pro řidičeHrnek pro řidiče

Nesnažím se Vám připomenout, že byste měli mít na voze už dávno zimní pneumatiky, ale je dobré, abyste věděli, že máme takovýto velmi originální a oblíbený termo hrnek nejen do auta...  Zde najdete všechny naše hrnky.

   Klikněte zde >


Podložka na masáž nohouPodložka na masáž nohou

Pokud se Vám nedostává příliš pohybu, pak o to více potřebujete své tělo zregenerovat. Jednou z možností je tato osvědčená podložka na masáž nohou, díky níž dochází k uvolnění celého těla.

   Klikněte zde >


Toaletní papír - Toaleťák - 5000 Kč barevnýPětitisícovky se líbí

Vtipné toaletní papíry s potiskem jsou už klasikou, která se prostě libí. Nejžádanější jsou ty s potiskem bankovek 5000 Kč, 1000 Kč a toaleťák s vtipy.

   Klikněte zde >


Mluvící dálkový ovladačMluvící dálkové ovladače

Vy ho doma ještě nemáte? Vypadá jako dálkový ovladač na televizi, ale po zmáčknutí tlačítka se ozývají česky namluvené povely pro muže nebo pro ženu.

   Klikněte zde >


Dárkový hadr na vytírání - Dělej si se mnou co chceš!Hadr na podlahu?

Zní to jako pěkný blábol, darovat někomu hadr na podlahu, že? Ale toto nejsou obyčejné hadry… Jeden zdobí nápis "Dělej si se mnou co chceš" a druhý "Od teď ti s tím pomůžu já".

   Klikněte zde >  


Sejf ukrytý v knizeTohle není obyčejná kniha

Jak už víte, to že u nás něco nějak vypadá, ještě neznamená, že to je skutečně to, na co to vypadá. Ani toto není anglický slovník, ale chytrý uzamykatelný sejf.

   Klikněte zde >  


Poznámkový blok - Ukousnutá čokoládaUkousnutá čokoláda?

Přestože čokoládu také prodáváme, toto není úplně ten případ… Opět dárek, který tak trochu klame tělem… Nejde totiž o tabulku čokolády, ale o netradiční poznámkový blok.

   Klikněte zde >


Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?

Tenhle dárek se opravdu povedl, takže pokud tápete nad tím, co koupit babičce a dědovi, už nemusíte dále pátrat, naši zákazníci vypátrali tento hit za Vás.

   Klikněte zde >


Ručně vyráběné mýdlo se čtyřlístkem pro štěstíMýdlo se čtyřlístkem

Někdy stačí jen drobný dárek, a proto není divu, že Vás tolik zaujalo toto ručně vyráběné mýdlo se čtyřlístkem pro štěstí. Podobné oblibě se těší také mýdlo ve tvaru srdce nebo náhradních zubů.

   Klikněte zde >


NIC v plechovceA když nic, tak aspoň něco

Možná, že jste si nic nevybrali, ale spíše si myslím, že jste si vybrali víc než NIC. A když ne nic víc, tak aspoň to NIC, protože tohle je král všech ptákovinek a vtipných dárků...

   Klikněte zde >


 

Co dalšího zákazníci u nás nejčastěji objednávají?
 

Erotické hry pro dospělé
Erotické hry

Antistresové prso
Antistresové prso

Chechtací pytlík
Chechtací pytlík
Labyrint na peníze
Labyrint na peníze
Zběsilý píst
Zběsilý píst
Milion korun
Milion korun 

No a tak bych mohla pokračovat… 

Mějte se fajn, Vaše Hubatá černoška

Nahoru