Upravit stránku

Přestože aktuální nařízení vlády umožňuje fungování e-shopů, rozhodli jsme se z možností dopravy dočasně vyjmout Zásilkovnu. Nařízení se totiž výrazně dotýká jejích výdejen. Pakliže totiž výdejna neprodává zboží, které je z dnešního nařízení vlády vyjmuto (viz níže), pak musí mít zavřeno.

Přestože Zásilkovna bude takové výdejny jistě vyjímat z nabídky výdejen, situace se tak rychle mění, že se obáváme, že námi zasílané zboží bude postupně uzavíráno kdesi ve výdejnách a nebude docházet plynule k jeho přebírání. Aktuálně je velmi pravděpodobné, že co si zákazníci od nás objednali v uplynulém týdnu a doteď si nevyzvedli, to jim už na mnoha výdejnách nebude umožněno vyzvednout.

Dalším důvodem k našemu opatření je skutečnost, že postupná nařízení se ze dne na den dotýkají stále většího počtu lidí, stále více jich postupně zůstává doma bez možnosti si zásilku někde vyzvedávat, když už nepůjdou do práce jako obvykle apod.

Aktuálně tedy posíláme pouze s PPL a Českou poštou a uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.

Děkujeme za pochopení.

 

14.3.2020 čas 13.40 hodin a aktuální info ze Zásilkovny:

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás ubezpečili, že v Zásilkovně se maximálně vynasnažíme udělat maximum proto abychom doručili vaše zásilky které jsou již v naší logistické síti a které nám do naší sítě v následujících dnech.

V souvislosti s aktuální situací kolem pandemie koronavirusu a rozhodnutím Vlády ČR zpřísnit bezpečnostní opatření, a především uzavřít většinu obchodů v České republice, si vás dovolujeme informovat o tom, jak na vzniklou situaci reaguje Zásilkovna.

V této chvíli situaci analyzujeme a připravujeme řešení vzniklé situace. Aktuálně společně s Ministerstvem obchodu a průmyslu připravujeme řešení, o kterém vás budeme informovat během dnešního dne.

Zjišťujeme na Vládě ČR, zda omezení skutečně platí i pro výdej zásilek z internetových obchodů na výdejních místech a v jakém rozsahu. Jakmile budeme mít vládou schválené upřesňující informace, ihned vás budeme opět informovat.

Velmi intenzivně pracujeme na tom, aby bylo možné zásilky vydávat nadále na našich výdejních místech tak na adresu zákazníka.

Všechny mezinárodní zásilky, které jste nám předali do přepravy, překročily hranice a směřují na cílové destinace, byť s ohledem na znovuzavedení kontrol na hraničních přechodech, může dojít k mírnému zpoždění v časech doručení.

Dejte nám prosím pár hodin, abychom mohli na vzniklou situaci zareagovat.

Věřte, že vás v tom nenecháme a uděláme maximum pro to, abychom vaše zásilky zákazníkům doručili, ať již prostřednictvím výdejních míst či přímo na adresu zákazníků.

S přátelským pozdravem Simona Kijonková

Nahoru