Upravit stránku

Postupně jak přibývá v našem e-shopu novinek, mi došlo, že různé druhy oblečení máme takříkajíc rozfrkané po e-shopu všude možně a že by nebylo od věci je dát pěkně k sobě, když byste chtěli vidět na jednom místě, co vlastně v tomto ohledu vše nabízíme. To rozfrkání po e-shopu bylo dáno tím, že mnohé druhy oblečení cílí na konkrétní postavu, člena rodiny nebo koníček, takže proč dávat ponožky pro dědu také někam jinam, že?

Ale teď už jsme v situaci, kdy Vás mohou zaujmout ponožky jako tip na vtipný dárek, ale už byste museli procházet různé kategorie, abyste na ně narazili. A to byste se nahledali. Pravda, máme na stránkách vyhledávání, do kterého lze snadno zadat název položky (třeba "ponožky") a najde Vám to všechny položky, které mají v názvu ponožky.

Jenže zrovna tak byste pak mohli hledat "triko" a my máme "tričko" a už jste v háji. Abyste nebyli v háji, je tu nová kategorie, vtipně a výstižně nazvaná Vtipné oblečení. Jak už název napovídá, nachází se v ní vtipné oblečení, tedy abych byla přesná a nebyla nepřesná, je tam dárkové oblečení, někdy tedy ne nutně vtipné, ale prostě dárkové.

Podkategorie jsou řazeny abecedně, takže se nedivte, že hned ta první se jmenuje nicneříkajícím způsobem "Další oblečení", neboť tam je vše ostatní, co není v tom zbytku. Chápete, že? No takže jsou tam koukám třeba kravaty na krk (kam asi jinam, že), klobouky na hlavu (těch máme mraky v karnevalové části e-shopu, ale zde jsou takové ty dárkové nebo pivní apod.).

Další kategorií jsou noční košile, které jsou paradoxně celkem poloprázdné, neboť jsme nechali jen ty bestsellery, které pak máme po desítkách kusech od každé velikosti, a to co šlo tak nějak jednou za čas, jsme bez milosti se slevou vyprodali a smazali a už brát nebudeme. Takže je toho zde sice málo, ale zato super výběr top nejlepších nočních košil pod Sluncem.

Stejná situace je také v kategorii Triček s potiskem, ovšem s tím rozdílem, že jsou tu ještě některé výprodejové kousky k mání a některé novinky tu nenápadně přibývají. A ještě jedna odlišnost, nenajdete zde narozeninová trička, protože si dovolím předpokládat, že když hledáte tričko k padesátce, že než abyste lezli sem, půjdete rovnou mezi naše dárky k padesátce. To byl příklad, platí to i o čtyřicítce. Opět příklad, safra, neberte mě za slovo, platí to o všech kulatinách. Jestli tedy máme tričko ke kulatinám, pak zde ne. To už musí pochopit snad každý.

Živo začíná být v kategorii Vtipné ponožky, kde máme dárkové ponožky pro různé členy rodiny, k narozeninám, s vtipným nápisem a co nevidět sem přibudou další veselé vzory, abyste mohli darovat ponožky jako velmi originální dárek třeba k narozkám. Naše ponožky nejsou vtipné třeba tím, že by se do nich nedalo vlézt nebo v nich záblo, tak si to prosím nevysvětlujte. Jde o jejich potisk nebo spíš výšivky, které z obyčejných ponožek dělají ponožky úžasné dárkové.

Abecedně jsem se prokousala až k závěrečné kategorii mezi vtipným oblečením, a to jsou mé milované Zástěry s potiskem. Nemůžu si pomoci, ale jsou prostě boží. A skvělé je i to, že počítáme s tím, že v kuchyni se neotáčejí jen ženy, ale také muži, tudíž máme nejen zástěry pro ženy kuchařky, ale také pro muže kuchaře. A ty potisky, to musíte vidět, to je prostě pecka. Tady je skutečně na místě název celé kategorie Vtipné oblečení, protože zrovna zástěry jsou vesměs hodně vtipné a nápadité. A víc bych to asi nerozebírala, stejně by byl div, kdybyste četli i to mezi první a poslední větou tohoto příspěvku, který jsem tak pracně vypotila, zatímco mi sněží na krk.

Nahoru