Upravit stránku

Mezi nejoblíbenější produkty z naší nabídky patří toaleťáky. Ano, slyšíte dobře, fušujeme do řemesla drogeriím a prodáváme něco tak vrcholně obyčejného, jako je toaletní papír.

Ale asi tušíte, že to bude mít nějaký ten háček, čárku, vykřičník nebo otazník... nějaký ten vtípek, že to prostě nebude samo sebou ani s tebou. A máte pravdu, naše toaleťáky totiž nejsou jen tak obyčejné, nejsou čistě bílé, ale jsou to toaleťáky s originálním potiskem!

V praxi to znamená, že máme například toaleťáky s potiskem bankovek, jako je tisícikoruna, pětitisícovka, nebo dokonce nějaký ty euro bankovky. Zrovna tak máme narozeninové toaleťáky, na nichž se vyskytuje číslovka kulatin, které oslavenec zrovna slaví. Máme osmnáctku, třicítku, čtyřicítku i padesátku.

To není vše, protože pak jsou tu toaletní papíry s humorem. Největší hvězdou je samotný toaleťák s vtipy! Ale máme i se striptýzem pro pány, s kámasutrou, pro novomanžele a já už ani sám nevím, s čím vším.

K čemu je takový toaleťák dobrý? No samozřejmě jde o recesi, vtipný dárek, který je zkrátka originální, není to ta klasická bomboška a flaška, je to něco extra. A jestli se to oslavenci nelíbí, tak si s tím klidně může vytřít...

Toaleťák s vtipy
Nahoru