Upravit stránku

Ať už hledáte vtipný dárek pro vlastní ženu, manželku, partnerku nebo kamarádku, přítelkyni, sestru, dceru, švagrovou, tchýni nebo třeba sousedku, jsem moc ráda, že zvažujete, co koupit vtipného. Protože vtipný dárek pobaví a potěší a už i jeho samotné vybírání je velkým zážitkem. A jsem moc ráda, že podobné zážitky mohu nabízet i ve svém e-shopu, kde se to vtipnými dárky pro ženy jenom hemží. Jen teď mám dilema, které z nich vybrat, které by tak nějak mohly reprezentovat celou nabídku, která je tak pestrá, že to ani není možný.

Máme totiž také vtipné dárky pro ženy jako je maminka nebo babička, na nichž je právě uvedeno, že jde o dárek pro maminku nebo babičku, takže těch námětů je tolik, že jsem prostě musela vybrat jen tak pár ukázek a zbytek už uvidíte sami na našem e-shopu. Tak jdeme na to.

 

Dvoupatrový kuchyňský dortDvoupatrový textilní dort

Dovedete si představit to překvapení, když žena dostane od chlapa narozeninový dort? Většinou dorty obstarávají ženy, ale tento kupodivu kupují hlavně pánové a mají pak úžasný pocit, jak manželku či třeba babičku překvapili originálním a vtipným dárkem. Dort totiž není sladký, ale textilní. Nádherná dekorace, supr dárek a úspěch zaručen.

 

Více zde!


Televizní deka pro chvíle pohodyTelevizní deka pro chvíle pohody

Třeba se pletu a u Vás je to jinak, ale mám takový pocit, že zatímco chlapi si tu svou pohodičku třeba u televize a u pivečka vzít nenechají, ženy hledají volný čas složitěji, obzvlášť pokud mají na krku nějaké to děcko. O to větší radost udělá tato televizní deka pro vzácné chvíle pohody. Její kouzlo spočívá i v originálním balení, které má podobu staré retro televizní bedny. Chtěli jste vtipný dárek pro ženu, tak tady je.

 

Více zde!


Bonbony, po kterých se nepřibíráDárkový box - bombony po kterých se nepřibírá

Tato sladká plechovka skrývá výběr deseti luxusních toaletních mýdel ve tvaru bonbonu. Darujte sladkost, u které nebudete muset počítat kalorie. Dárkový plechový box pro ženu obsahuje sadu 10 toaletních mýdel s různými vůněmi, s glycerinem a přírodními extrakty. Mýdla mají každé 30 g. Průměr plechového boxu cca 20 cm. Vtipný, krásný a praktický dáreček pro každou ženu ke každé příležitosti.

 

Více zde!


Levandulová kosmetikaLevandulová kosmetika pro ženy

Darovat ženě kosmetický balíček, to asi napadne každého muže a určitě tím nic nezkazí. Proč ale nebýt originální a nevybrat takový balíček, který ženu překvapí i pobaví zároveň. Máme jich několik druhů a vybrala jsem tuto levandulovou knihu. Dárek vypadá jako stará pořádná kniha, ale uvnitř je právě levandulová kosmetika. Překvapte svou originalitou a žena bude čumět nebo čubrnět, koukat...

 

Více zde!


Mluvící ovladač na mužeDárkový ovladač na muže

Mluvící dálkový ovladač na muže je originální vtipný dárek pro zadanou ženu se smyslem pro humor. Chcete, aby Vám dal muž peníze? Aby vynesl smetí nebo umyl nádobí? Stačí si vybrat jedno či více z nabízených 33 tlačítek na tomto ovladači a zmáčknout. Ovladač mluví česky a přání vysloví.  Velice vtipný dárek pro ženy, které mají smysl pro humor a ideálně, pokud je stejně veselý také partner. Vhodné jako dárek ke svatbě pro nevěstu, narozeninový dárek, dárek k Vánocům i kterékoli jiné příležitosti.

Více zde!


Nezbytná výbava moderní ženyPlacatka pro ženu

Krásně provedená dámská placatka na alkohol, navíc vylepšená o moderní design a trefný nápis. Ideální doplněk na dámskou jízdu kamkoliv, jen ať si dámy dají taky jednou do nosu, ne? Můžete ji darovat prázdnou i plnou, to už nechám na Vás, ale hlavně tam nedávejte mléko a podobné záležitosti, které by dotyčné mohly způsobit trvalý šok...

 

Více zde!


Bot a kabelek není nikdy dostPokladnička pro ženu

Dřevěná pokladnička s průhlednou přední stěnou a nápisem "...protože bot a kabelek není nikdy dost!" Můžete darovat prázdnou a zrovna tak už do ní nějaké peníze přihodit... Já myslím, že když do ní něco přihodíte, bude to naprostá pecka a žena bude unesená, že jí také jednou chcete koupit pěkné boty nebo kabelku a že jí nekazíte radost tím, že něco vyberete sami a blbě. Jen ať si vybere sama, že?

 

Více zde!


Nahoru