Upravit stránku

Jak už možná víte, v kategorii DÁRKY PRO... máme řazeny dárky podle zájmů, podle zaměstnání anebo podle toho, zda hledáte dárek pro muže, ženu nebo dětem. Dnes Vás chci upozornit na tři zajímavé novinky, které obohacují nabídku sportovních dárků. Konkrétně se jedná o jeden dárek pro cyklistu, druhý dárek pro fotbalistu a třetí dárek pro hokejistu.

O co jde? Jde o originálně balený sprcháč se šampónem. Na první pohled to vypadá jako papírová kniha, ovšem místo čtiva se uvnitř ukrývá právě kosmetika, kterou zrovna sportovci jistě upotřebí, že? Hokejový dárek nese název Hokej to je hra!, ten cyklistický se jmenuje Cyklisto, jezdi vždy najisto a dárek pro fotbalistu nese "knižní titul" Fotbal to je hra.

My těch dárků se sportovní tématikou máme samozřejmě mnohem více a jak se lidově říká "celou řadu" (i když je v řadě nemáme). Nemá smysl je zde všechny jmenovat nebo ukazovat, jen jsem tak nějak chtěla je připomenout, abyste věděli, že pokud řešíte dárek pro někoho, je dobré se zamyslet nad tím, co ho vlastně baví.

A pokud je to zrovna sport, pak mezi našimi dárky pro sportovce amatéry, profesionály i televizní fanoušky máme řadu dárků, které jim jistě udělají radost. Nejvíce dárků máme pro fotbalisty a fotbalové fanoušky, ale postupně rozšiřujeme nabídku také o dárky pro tenisty, hokejisty nebo cyklisty.

Nahoru