Upravit stránku

Už asi víte, že když jde o dárky, tak ráda, dobře a ochotně pomůžu. A zrovna takové dárky ke kulatým narozeninám řeším v podstatě každý den, takže pokud jste se zrovna nachomýtli v situaci, kdy nějaký dárek ke kulatinám potřebujete, jsem na to vždy připravena. V tomto příspěvku najdete originální tipy na dárky k 60. narozeninám pro ženy. Je jich ale skutečně pár "vyvolených", neboť jich máme spoustu včetně těch, které můžete darovat také k jiné příležitosti, než jen ženě k šedesátce.

Na některých dárcích přímo najdete číslovku šedesát, takže pokud chcete jen a jen takové, podívejte se do kategorie dárků k 60. narozeninám pro ženu a najdete jich celou řadu. Sem jsem ale vybrala také některé neutrální produkty, u nichž mám zkušenost, že se k šedesátce hojně prodávají a Vy s nimi u šedesátiletých žen slavíte úspěch. Výběr bude samozřejmě vždy na Vás, tak abyste věděli, že těch možností je celá řada a tyto považuji za nejlepší. Tedy pokud hledáte originální, vtipný či jinak nápaditý dárek k šedesátce ženě, manželce, mamince, babičce, kamarádce, kolegyni nebo jiné známé.

 

Dárkový balíček s šedesátkouDárkový balíček s šedesátkou

Kosmetické dárky jsou velmi oblíbeným řešením, co dát ženě ke kulatým narozeninám. Můžete vybírat z neutrálních balíčků, ale zrovna tak můžete být originální a přijít s touto dárkovou kosmetikou, která je určena přímo k šedesátinám. Oslavenkyně v ní najde sprchový gel s šedesátkou a ještě ručně vyráběné mýdlo, opět s číslem šedesát. Ve stejném designu pak u nás najdete i víno nebo čokoládu a máte panečku sestavičku, co?

Více zde!


Co už nemusí řešit žena 60+Co už nemusí řešit žena 60+

Jako jeden z dárků k šedesátinám pro ženu můžete přibalit také tuto vtipnou knížečku, s níž se čerstvá šedesátnice nepochybně pobaví. Navíc zjistí, že život po šedesátce je mnohem krásnější, než si vůbec dovedla představit. Knížka jí poradí, jaké věci už nemusí řešit a najde samá pozitiva. A to je přesně to, co čerstvá šedesátnice potřebuje ze všeho nejvíce.

Více zde!


Můj rok 1961Můj rok 1961

Letošní šedesátnice se narodily roku 1961, tudíž knížka Můj rok 1961 je tak naprosto ideální dárek k šedesátce, neboť oslavenkyni připomene, co vše se kromě jejího narození v onom roce zajímavého událo, kdo další se tehdy narodil, jak vypadal svět i naše domovina roku 1961, no prostě nostalgie a retro dárek jedna radost.

 

Více zde!


Levandulové opojeníLevandulové opojení

Jestli chcete přijít na oslavu šedesátin se skutečně velkým darem, který oslavenkyně hned tak nepřehlédne, pak mám pro Vás doslova dárkovou bednu. Je v ní hned několik dárků, které se točí kolem levandule. Navíc samotnou bedýnku obdarovaná žena bude moci využít jako krásnou stylovou dekoraci i prakticky pro uchování různých věcí, kterých má každá žena habaděj.

Více zde!


Víno s šedesátkouVíno s šedesátkou

Někdo si nedovede představit, jít na oslavu kulatých (třeba zrovna těch šedesátých) narozenin bez flašky, tak abychom mu udělali radost, máme originální řešení. To nabízí například červené nebo bílé víno s šedesátkou, tedy cílené právě na šedesátiletou oslavenkyni. Máme samozřejmě i jiné druhy vín a k nim i skleničky nebo nově stojany na víno, takže další osvědčený námět na dárek k 60 pro ženu.

Více zde!


Polštářek k narozeninámPolštářek k narozeninám

Také polštářů máme bohatý a pestrý výběr a mnohé jsou přímo s šedesátkou, ale tento frčí ze všech nejvíc, tak ať o něm víte. Pokud tedy uznáte, že praktický dárek v podobě polštáře je správná volba, pak doporučuji tento vyloženě narozeninový s vtipným textem: "Nikdo nevěděl, jakou blbost Ti k narozeninám dát, tak jsme sehnali tento polštář, na kterém se Ti krásné sny budou zdát."

Více zde!


6060 let záruka kvality let záruka kvality

V mém dnešním výběru by mohlo být spoustu jiných produktů a je pro mě opravdu obtížné některé upřednostnit. To platí třeba jen o tak úzké skupině dárků, jakými jsou hrnky. Tolik hrnků máme, že opravdu nevím, který z nich Vám ukázat a doufám, že pokud Vás tento námět na dárek k šedesátce zaujme, sami se podíváte, jaké druhy máme. Ani nevím proč jsem sáhla zrovna po tomto plecháčku, snad proto, že se mi samotné nesmírně líbí, a to mám do šedesátky ještě daleko...

Více zde!


Darujte šedesátnici ručníkový dortDarujte šedesátnici ručníkový dort

Dort a narozeniny, to je celkem jasné spojení, ale co když šedesátiletá oslavenkyně hledí na figuru? Co když dostane dort od někoho jiného a bude předortováno? Zbytečné starosti, darujte jí textilní dort, ze kterého bude unešená. Vypadá totiž jako skutečný sladký dort, ale je z ručníků a osušek. Může jí tak dlouhodobě sloužit jako dekorace a raritka, anebo ho jednoduše rozebere a ručníky využije v koupelně. Geniální nápad na závěr, co říkáte? Dortů máme samozřejmě více druhů.


 

Více zde!


Nahoru