Upravit stránku

Dobrý den, můj přítel,

Doufám, že nebudete vystavovat nebo zradit tuto důvěru a věří, že se chystám uvalit na vás k oboustrann mu prospěchu našich rodin. Byl jsem při hledání někoho, kdo s tímto stejným příjmením, takže když jsem viděl své jméno, byl jsem tlačil, aby vás kontaktovat a zjistit, jak nejlépe můžeme vzájemně pomáhat.

Jsem Ronan Lavelle, výkonný funkcionář, generál provozní a regionálního účetního spoléhání Bank Ltd, Londýn Velká Británie. Domnívám se, že je přáním Boha, abych narazit vám na hledání teď. Mám důležitou obchodní jednání chci se s vámi podělit, které věřím, bude vás zajímat, protože je to v souvislosti s posledním jménem a budete těžit z něj. jeden z našich zákazníků, občan vaší země měla pevnou vkladový účet u naší banky v roce 2004, které v hodnotě součtu 7,100,000.00 £ (sedm milionů sto tisíc liber). Splatnost této smlouvy vklad byl na 2007. Smutné je, že byl mezi oběťmi úmrtí při zemětřesení katastrofy 26. května 2006 v Jawa, Indonésii, která zabila více než 5000 lidí.

Byl v Indonésii na služební ce stě a to, jak se setkal s jeho koncem. Můj bankovní management je ještě vědět o jeho smrti, věděl jsem o tom, protože to byl můj dobrý přítel, jak jsem jeho účet důstojník. je svobodný, nezmínil jakékoliv další příbuzný / dědice, kdy byl účet otevřen, když uvedl ve svém spisu že bude později vpřed jedna z názvu jeho příbuzný jakožto jeho další příbuzný / dědic zjevný pro účet, který Neměl splněnypředtím, než poznal jeho smrt.

Minulý týden můj bankovní řízení požádala, že bych měl dát návod, co dělat o svých finančních prostředků, je-li obnovit smlouvu. Vím, že se tak stane, a to je důvod, proč jsem hledal prostředky zvládnout tuto situaci, protože pokud moje banka Ředitelé se stane, aby věděl, že je mrtvý a nemají žádné dědice (nejbližší příbuzný), budou mít prostředky pro svou osobní potřebu, takže nechci, jako se to stalo. To byl důvod, proč, když jsem viděl své příjmení, byla jsem šťastná a jsem nyní hledá pro svůj spolupráce / partnerství, aby vás jako nejbližší příbuzný / Dědic na tento účet, protože máte stejné příjmení s ním a my bankovní ústředí uvolní tohoto fondu na vás. Neexistuje žádné riziko; transakce bude provedena za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona.

Nejsem chamtivý člověk, takže jsem naznačuje, sdílíme fondu, 50% / 50% pro obě strany. Dejte mi vědět svůj názor na toto téma a prosím, s těmito informacemi zacházejí jako přísně tajné. Půjdeme přes detaily, jakmile jsem obdržíte urgentní odpověď.

Pro zachování důvěrnosti v této transakce i nám bude rád, aby prostřednictvím e-mailu pro tuto chvíli. I když jsem předvídat svůj souhlas s tímto návrhem partnerství, chci, abyste mi poslat váš níže úplné informace je k tomu, aby mne znovu profilovat fond na své jméno jako nejbližší příbuzný / dědice příjemce:

Váš kompletní celé jméno:
Vaše plná kontaktní adresa:
Váš přímý mobilní telefon:
Vaše hlavní zaměstnání:

Poslat na můj osobní kontaktní e-mailovou adresu: ronan.velle@outlook.com
Přeji vy a vaše drahá rodinu, Boží požehnání, ochranu a bezkonkurenční přízeň v tomto roce a vždy.
Díky v očekávání svého neodkladnou reakci.

Tvůj kamarád
Ronan Lavelle.

Nahoru